Rüyada Islatılmak

Rüyada ıslatılmak hiçbir biçimde olumsuz olarak kabul edilmeyen, her şart altında hayra yorulan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi için her şey bir mucize gibi gerçekleşir. Tüm düşleri gerçek olur. Bütün beklentileri gerçekleşir. Eğer hasta ise şifa bulur ve hastalığından kurtulur. Eski neşeli günlerine kavuşur. Son derece mutlu olur. Tüm amaçlarına ulaşır ve beklentileri, arzuları gerçek olur. Mal, mülk sahibi olur, geniş rızık elde eder. Beklediğinden ve umut ettiğinden daha fazla servete kavuşur. Maddi yönden yaşadığı kötü günleri geride bırakır. Gözyaşlarının sonu gelir.Kısaca her şey umut ettiğinden çok daha güzel geçer.

Rüyada Hortumla Islatılmak

Kişi eğer rüyasında hortumla ıslatıldığını görür ise o zaman kişi inanılmaz bereketli günler geçirir. Nasıl yağmur ve su için bereket deniliyorsa bu rüyayı gören kişi için de fırsatlar bitip tükenmez, nimetlerinin ardı arkası kesilmez, olabildiğince bol para, mutluluk huzur bulur, tüm sorunları sona erer. Hem fiziksel, hem ruhsal anlamda güçlü bir döneme girer ve tüm istekleri ziyadesiyle gerçek olur.

Rüyada Biri Tarafından Islatılmak

Eğer kişi rüyasında biri tarafından ıslatıldığını görür ise karşısına kendi iyiliği için uğraşan iyi niyetli insanlar çıkar ve karşısına çıkan bu insanlar onun mutlu, huzurlu olması için ciddi anlamda emek vererek, onun tüm düşlerinin gerçekleşmesini ve güzel günler geçirmesini sağlarlar. Özetle hayra yorulan bir rüyadır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!