Rüyada İğne Yapmak

İğne yapmak şifa vermek, sağlığına kavuşturmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi yakın çevresinde bulunan birisine maddi hem de manevi anlamda yardımda bulunacak ve o kişinin durumunu düzeltmesini sağlayacaktır. Rüyada iğne yapmak, kişinin hayatında aşırı sorumluluk alacağını ve bu yüzden yıpranacağı ne gösterir.
Bir diğer yorumda ise kişi aşırı çalışmaları yüzünden depresyona girecek ve bu yüzden çevresindeki insanlara karşı kırıcı olacaktır.

Rüyada İğne Vurulduğunu Görmek

Rüyayı gönen kişi iş konusunda yardıma muhtaçtır. Kişi hem maddi hem de manevi olarak yakınındaki kişilerden yardım bekliyor demektir. Ayrıca kişi yakın çevresinden iş konusunda ihanet görecek ve maddi sıkıntı yaşayacaktır. Bir başka yorumda iğne vurulmak maddi olarak gelirin neredeyse bitmek üzere olduğunu gösterir.

Rüyada İğne Vurdurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi iş yaşamında yükselecek ve çevresinden de yardım görecektir. Ayrıca kişi özel yaşamında da çok mutlu olacaktır.

Rüyada İğne Kırmak

Rüyada iğne kırılması gören kişinin yakın bir zamanda hayatını olumsuz olarak etkileyecek olaylarla karşılaşacağına işarettir. Ayrıca kişinin işleri yolunda giderken bir anda bozulacak ve bir dizi kötü olay yaşayacaktır.

Rüyada İğnenin Düştüğünü Görmek

Kişi rüyasında iğne vurulurken iğnenin düştüğünü görürse yakın bir zamanda iyi bir iş fırsatı ile karşılaşacak, ancak işi olmayacaktır. Rüya bir anlamda kişinin hevesinin kursağında kalacağını gösterir. Rüya iş konusunda alınan kararlarda dikkatli olunması gerektiğini gösterir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nesrin

Rüyada birine iğne yapıyordum. Daha sonra kanama başladı ve durdurmaya çalıştım.