Rüyada Hurma Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada hurma görmek, rüya sahibinin İlim irfan sahibi bir kişi olduğuna, Müslümanlık adına çok çaba sarf ettiğine, helal lokmaya olan eğilimine ve rızkının bol olduğuna delalet eder. Hurma kişinin Allah katında kabul gören biri olduğunu anlatır. O kişi rüyasında hurma görürse tüm dertlerinden kurtulacak hastalıklarına şifa bulacak demektir.
Rüya sahibi eğer hurma gördüyse ileride veya yakın zamanda çok hayırlı bir erkek çocuğuna sahip olacak anlamına gelir. Eğer Kişi rüyasında hurma sakladığını veya bir yere vurma gömdüğünü gördüyse bir mirastan oldukça yüksek bir pay alacak anlamına gelir ya da bu kişi etrafında kimseye söylemeden gizli bir şekilde yatırım yapacak diye yorumlanır.

Rüyada Hurma Yemek

Rüyada hurma yemek, kişinin bir mal mülk sahibi olacağını zenginlik kazanacağıma delalet eder. Rüyada hurma ağacı görmek ise rüyayı gören kişinin bilime merak saracağına delalettir. Ayrıca bir evlat sahibi olacaktır diye de yorumlanır. Hurma ağacını kesmek evladının öleceğine işaret eder.

Rüyada Hurma Almak

Rüyada hurma almak, rüyayı gören kişinin helal yollardan para kazanacağını ve bu sayede de ailesinde ve evinde rızkının her zaman bol olacağını anlatır. Hiçbir zaman düzenbazlığa veya hileye başvurmayan bir insan olarak tanımlanır.

Rüyada Hurma İkram Etmek

Rüya sahibi bir kişiye hurma ikram ettiğini görür ise yakın bir zamanda umreye gidecek olarak yorumlanır. Rüya sahibi eğer kendisi birine hurma ikram ettiğini görür ise ikram ettiği kişinin resmimi bir müracaatının kabul göreceğine işarettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!