Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

  • Anasayfa >
  • H >
  • Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Havuzda yüzmek bir bakıma sıkıntılı bir dönem içinde kendinizi bulacağınızı gösterir. Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek aile ve iş yaşamınızın birden karışacağını da gösterir. Bu sıkıntıları ise mantığınızı kullanarak yenecek ve aydınlığa çıkacaksınız. Rüyayı gören kişinin hayır yapması da beklenir. Çevresinde borçlu olan kişiler vardır.

Rüyada Başkasını Havuzda Yüzerken Görmek

Rüya sahibinin sahip olması mevkinin başkalarına verileceğini gösterir. Rüyada havuzda yüzdüğünü görmek rüya sahibinin sıkıntı ve üzüntü yaşayacağını da belirtir. Hakkı olanı alamayacak ve maddi sıkıntılar içine düşecektir. İş ve sosyal hayatınız karışıktır. Sıkıntılı günler ve zorluklar sizi bekliyor. Bunalım eşiğinde olacak ve kendinizi boşlukta hissedeceksiniz. Rüya sahibinin çok dikkatli olmasını gerektiren uyarı niteliğinde bir rüya. Adımlarına çok dikkat etmeli ve arkadaşlarını iyi seçmeli.

Rüyada Büyük Havuzda Yüzmek

Rüya sahibinin hayalleri büyüktür. Bu hayallerine ulaşması için sıkı bir çalışma temposu yapması gerekir. İstediklerine belirli süre sonunda kavuşacak ve maddi durumunu düzeltecek. Rüyayı gören kişi sağlığına dikkat etmeli ve spor yapmalıdır. Manevi hayatında da huzurlu bir döneme girecek. Eşi ile sorunlarını ise halledecek.

 Rüyada Derin Havuzda Yüzmek

Sosyal ve iş hayatında çok başarılı kimse ile tabir edilir. Maddi kazancınız artacak ve çevrenize de yardım edeceksiniz. Hayır işleri ile uğraşacağınız bir döneme giriyorsunuz. İnsanlar sizi takdir ettiği gibi değer veriyor. Sorunlarınız için çevrenizden destek göreceksiniz.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

H

H harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste