Rüyada Gelincik Hayvanı Görmek

Kişinin rüyada gelincik adı verilen bir hayvanı görmesi, kötü bir kişiye işarettir. Bu adam, zalim, merhametsiz biri­dir. Gelincik hayvanı böyle birini temsil eder. Rüyasında evine bir gelincik girdiğini görmek, evine girecek hilekar bir kimseye işarettir denmiştir.

Rüyada gelincik denen hayvanı görmek, alçak, zâlim, kalbi katı ve merhameti az olan kimseye işâret eder.

Rüyada gelincik denilen hayvanı görmek, iyi mali duruma, bir gelincik yakalamak, büyük bir servete, gelinciği uyurken yakalama  yüksek mevkiye ulaşacağınıza işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

fatma

merhaba ;
rüyamda annemle değişik bir evdeyiz. orda gelincik hayvanı varmış. gelincik önce ısırırmış felç olurmuşsun ve sonra seni yermiş. annemi ısıracakmış korkuyorum görüyorum ki sarı renkte bir kediyi ısırıyor az kedi felç oluyor kuyruğunu yiyor böyle kuruğun yarısını sıyırıyor. dahada korkuyorum anneme diyorum burda oturma gelecek şimdi yieyecek hadi birlikte gidelim kapıya çıkıyoruz kapının önünde dalgalı bi deniz kayık var diyorum kayık alabora olur burdan gidemeyiz. sonra başka bir şekilde gidiyoruz. değişik bir şekilde bizim evdeyim. annem yok bu sefer odada koskoacaman bir örümcek ayakları gövdesi orda da korkuyorum ne yapacağım şimdi diyorum sonra örümcekte kayboluyor. çok karışık bir rüyaydı ve anlamını çok merak ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim.