Rüyada Evi Temizlemek

Rüyada evi temizlemek hayra alamettir. Kişi tıpkı rüyasındaki gibi hayatındaki sorunları bir bir temizler. Rüya sahibinin nasibi de açılır. İş hayatındaki sorunlar biter veya işiyle ilgili aldığı kararla bu sorunları çözer. Maddi sıkıntıları da yavaş yavaş sona erer. Bu rüya huzurlu günlerin habercisidir.

Rüyada boş bir evi temizlediğini gören kişi için bu rüya, gelecek güzel günlerin ve müjdeli haberlerin az zamanının kaldığını gösterir. Kişi gelecek olan yoğun günlere ve tatlı telaşlara hazırlık yapacaktır.

Rüyada Evin Camlarını Temizlemek

Rüyada evin camlarını temizlediğini gören kişinin tahsil hayatıyla alakalı güzel bir gelişme olur. Kişi eğer eğitim veren bir zat ise bu gelişme eğitim alanındaki bir işe delalettir. Eğer tahsilini sürdüren veya sürdürmek isteyen biri ise dileği istediği şekilde gerçekleşecektir.

Rüyada Evi Süpürmek

Rüyada evi süpürdüğünü gören kişi, elindekini artırmak için yeni yatırımlara girişecektir. Bu kişi olan parasını artırmak ya da sahip olduğu mülkü çoğaltmak için bazı projeleri hayata geçirecek ve bundan başarıyla çıkacaktır.

Rüyada Evin Önünü Temizlemek

Rüyada evin önünü temizleyen kişinin hanesine bir kişi misafir olarak girecektir. Bu rüya, kişinin misafirliğinden dolayı duyulacak mutluluğun ve güzel bir muhabbetin habercisidir.

Rüyada Başkasının Evini Temizlemek

Rüyada başkasının evini temizlediğini görmek bir kimseye yapılacak iyiliğe delalettir. Bu iyilik evi temizlenen kişinin yardıma muhtaç olduğu anlamına gelebilir. Yahut dara düşmüş, bir sıkıntıyla boğuşuyor da olabilir. Başka bir yoruma göre ise rüyasında birinin evini temizlediğini gören kişi, birinin kusurunu ya da ayıbını örtecektir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!