Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek

Rüyada eski sevgili ile öpüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkan yeni fırsatları bir türlü görmediğine ve bunu görmemesinin sebebi ise her daim geçmişte yaşadığına tabir olunur. Rüya sahibinin ailesine ve ailesi içinde bulunan kişilere yeterli özeni göstermediğine delalet eden bu rüya aynı zamanda kendine de güven duymadığına yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibi oldukça takıntılı bir kimse ve her daim geçmişin anılarına kilitlenip kalan bir olarak yorumlanır. Bazı âlimlere göre ise eski sevgili ile öpüştüğünü görmek günaha girmeye ve ailesini utandıracak bir durum ile karşı karşıya kalacak olmaya delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliye Sarıldığını Görmek

Rüyada eski sevgiliye sarıldığını görmek, rüyayı gören kişinin yanlış kişiler ile ahbaplık ettiğine yalnızlık sebebi ile yaptığı bu yanlış tercihler sonucunda ise kötü durumlar ile karşılaşabileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendi başına karar verme konusunda oldukça başarısız olduğuna ve son derece pasif kaldığına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Karşılaştığını Görmek

Rüyada eski sevgili ile karşılaştığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yerinden ayrılarak başka bir işe gireceğine ya da ticarette farklı bir alana geçiş yapacağına delalet eder. Fakat atılacak bu önemli adımın dikkatlice olmadığına ve yanlış tercih ile yapıldığına yorumlanır. Bu durumun kötü şans getireceğine delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Emine

Rüyamda eski sevgilimle konusuyordum ikimizde gülüyorduk barismis gibi duruyordu