Rüyada Eski Sevgili ile Öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyi öptüğünü gören kimse, yakın zamanda hiç ummadığı bir yerden mutlu edici bir haber alacağına, zorluk çekmeden para kazanacağına ve eski bir hatırasını hatırlatacak bir seyahate çıkacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilisini öpmek aynı zamanda derin bir üzüntü yaşayacağına ve bunu kimseyle paylaşamayacağına da yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yanağından Öpmek:

Rüyada eski sevgiliyi yanağından öpmek, yakın bir zamanda eski bir dostu ile iş ortaklığı kuracağına, aile ilişkilerinin düzeleceğine, kazancın artacağına işaret eder.

Rüya gören kişi eğer eski sevgilisini zorla yanağından öpüyorsa yakın zamanda bir düşmanından zarar göreceğine, maddi sıkıntılar yaşayacağına ve büyük bir konuda kararsız kalacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dudağından Öpmek:

Rüyada eski sevgiliyi rızasıyla dudağından öpmek, bereketli bir döneme girileceğine, Uzaklardan güzel bir haber alınacağına ve şansının döneceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumlarına göre ise eski sevgiliyiöpmek, eskisevgilininrüyagörenkişiyeihtiyaçduyduğunaveyardımbeklediğineişareteder.

Rüyada eskisevgiliyizorladudağındanöpmeksosyalçevredeyalnızlığasürükleneceğineveyakınçevredenbüyükbirihaneteuğrayacağınaişareteder.

Rüyada EskiSevgiliyiÖperkenAğlamak:

Rüyada eskisevgiliniöperkenağladığınıgörenkişiyakınzamandabüyüksıkıntılardankurtulacağına, karşısınabüyükfırsatlarınçıkacağınaveevlilikteklifialacağınaişareteder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!