Rüyada Ekmek Arası Görmek

Rüyada ekmek arası görmek, bereketin artmasına delalet eder.

Rüyada Ekmek Arası Kokoreç Canının Çekmesi:

Rüyada canının kokoreç yemek istediğini gören kimse, yakın zamanda mide rahatsızlıkları yaşayacağına ve istenilen amaca ulaşılamayacağına işaret eder.

Rüyada parasızlıktan dolayı ekmek arası kokoreç alamadığını gören kimse için bu rüya, yakın zamanda dolandırılacağına ve kandırılacağına işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Patso Görmek:

Rüya gören kişi eğer ekmek arası patso yediğini görüyorsa yakın zamanda daha kalabalık ve daha gürültülü bir yere taşınacağına işaret eder. Ekmek arası patso, rüya gören kişi için lezzetliyse hayatından memnun bir halde yaşayacağına, değilse yakın zamanda yalan söylemek zorunda kalacağı bir olay yaşayacağına işaret eder.

Ekmek arası patso içinde turşu gören kimse, yakın zamanda komşusuyla tartışabilir ve ihanete uğrayabilir. Ekmek arası patsonun satın alıp içinin boş olduğunu gören kimse içinse, yakın bir zamanda sürpriz bir gelişme yaşanacak olmasına işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Köfteyi Yere Düşürmek:

Rüyada ekmek arası köfteyi yere düşürdüğünü gören kimse için bereketin artmasına, sağlık sorunlarından kurtulmaya ve sosyal ilişkilerin düzelmesine işaret eder.

Rüya gören kişi ekmek arası köfteyi isteyerek yere attıysa, bol kazançlı bir işe başlayacak ve çevresinden itibar görecektir. Rüya gören kişi ekmek arası köfteyi yanlışla düşürdüyse ve üzüntü duyduysa hiçbir zaman emellerine kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!