Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslan görmek, hain bir kadına işa­retle tabir olunur. İmam-ı Nablusi, “rüyada dişi bir aslan görmek, şerli, zararlı, zalim ve gaddar, çocuğuna kahredi­ci, helak edici bir kadına işaretle yorumlanır” demiştir.

Rüyasında dişi aslan sütü içtiğini gören kimse, hükümet­ten mal ve menfaat elde edeceğine ve düşmanına galip (üstün gelip), onu yeneceğine işarettir şeklinde yorumlanır.

Dişi bir aslandan süt sağdığını görmek, hükümetten menfaat elde etmeye ve ticaretinde bol kazanacağına işa­ret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyada dişi aslan görmek, kötülükle, zalim bir kadına yorumlanır. Rüyada bir dişi aslanla münasebette bulunduğunu gören kimse, büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Kendi işlerinde yüksek ve düşmanına galip gelir. Etini yiyen de saltanat ve büyük bir mülk elde eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

cevriye hamarat

Rüyamda hava cok guzeldi sanki su taşicakmisda ben oradan kacmaya calisirken sanki nehir kenari gibi birderdi. Ben arkami donup bir baktim ki kralice aslan dimdik bitun zerafetiyle bana bakiyordu basinda da kral sapsari altin bir taci vardi. Bir an korktum ama bana bisey yapmadi yaninda da baska aslanlar vardi sanki korumalari gibiydi. O kralice aslanin gozlerimin onunden hala gitmiyor sizce yorumu denir.