Rüyada Diş Çıktığını Görmek

Rüyasında diş çıktığını gören kişinin büyük bir sevinç yaşayacağı ve mutlu olacağı kabul edilir. Rüya gören kişi için şanslı ve kısmetli bir dönem yolda demektir. Bu kişi çevresinde yer alan iyi niyetli olan kişilerden ve akrabalarından büyük bir destek alacak demektir. Yaşadığı sıkıntıları alacağı destek sayesinde atlatacağı şeklinde yorumlar yapılan bu rüya aynı zamanda kötü olayların biteceğinin işaretidir. Rüyada diş çıktığını görmek kısa zamanda şifa ve mutluluk anlamına gelmektedir.

Rüyada Yeni Diş Çıktığını Görmek

Rüya sahibinin yeni bir dişinin çıktığını görmesi kısa zamanda iyilikler ile karşılaşacağına, sevdiklerinden ve arkadaşlarından büyük bir ilgi göreceğine yorulur. Ruhsal olarak büyük bir sıkıntı yaşayan rüya sahipleri bu rüyayı gördükten sonra kısa süre içerisinde sıkıntılarından arınırlar.

Rüyada Bebekte Diş Çıktığını Görmek

Rüyasında bir bebeğin yeni bir diş çıkarttığını gören kimse, kısa sürede muradına erecek demektir. Yakın bir süre içerisinde hayallerine yaklaşacak ve onları gerçekleştirecek olan kişilerin hedefleri gerçekçidir.

Rüyada Çürük Diş Çıktığını Görmek

Rüyada çürük diş çıktığının görülmesi hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çürük diş çıktığının görülmesi genel olarak üzüntü, sıkıntı, zorluk ve engellere işaret eder. Aksiliklerin artacağı dönemlerin yolda olduğu ve başarısızlıkların artacağı bir döneme rivayet edilir. Kişi bu tür dönemlerde sorumluluklarını tekrar gözden geçirmeli ve daha dikkatli adımlar atarak ilerlemelidir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

Gamze Köçek

Rüyamda evin içinde ailem komşular varken dişimin arasında bile hissediyorum ve çıkartim derken işim çıkıyor acısız bi şekilde bu şekilde

Orhan veli ünal

Rüyamda dişim yerinden çıktı ve takmaya çalıştım yerine bi ön alt çene sağ taraftan bide altçene ön dişmle yerinden çıktı yerine takmaya çalıştım uyandım