Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek; hastalık ile tabir olunur. Rüya literatüründe her diş aileden akrabalardan birilerini temsil eder. Ağızdaki üst dişler rüya gören kişinin baba tarafına, alt bölümde sıralanan dişlerin her biri de anne tarafı akrabalarına simgedir. Rüyada görülen çürük diş; denk gelen bölgedeki akrabalardan birinin hastalığına, sağlığının iyi olmadığına işaret eder.

Rüyada çürük diş görmek; dişin temsil ettiği kişinin sıkıntı içerisinde olduğuna da yorumlanır. Eğer çürük olarak görülen diş kendi dişlerinden birisi değil ise rüyanın görüldüğü yer ve durum itibarı ile çevrede hasta ve muhtaç birinin varlığına yorulur. Rüya sahibi kendi dişlerinin çoğunun çürümüş olduğunu görür ise akrabalık durumlarının zayıflayacağına tabir edilir.

Rüyada Çürük Diş Çektirdiğini Görmek

Eğer kişi rüyasında bir çürük dişi olduğunu görüyor ve bunu çektiriyor ise rüyanın yorumu iki halde açıklanır. Kişinin çürük olan dişinin temsil ettiği akraba bir müddet hastalıkla seyreden süreç sonunda Allah’ın rahmetine kavuşacaktır veya rüya sahibi kendi hastalıklarından ve maddi manevi tüm yapışık sorunlarından kurtulmayı başaracaktır.

Rüyada Çürük Dişi Tedavi Ettirmek

Modern rüya yorumcularına göre rüyada görülen dişlerdeki çürükler gerçekte de diş sağlığı ile ilgili durumlara işaret eder. Rüyada çürük dişi tedavi ettirmek, dolgu yaptırmak da dişleri kontrol ettirmeye uyarı olduğuna yorulur. Bazı rüya yorumcuları rüyada tedavi ettirildiği görülen çürük dişin; isabet ettiği akrabanın geçici bir hastalık sahibi olduğuna ve bir müdahale ile kurtulacağına tabir eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

selvi

Ruyada çuruk dişe çople korcadigini gormek

Ayse beran

Ruyamda alt scene dislerimden 2 tansi curuk Ben curuk iki disk cikarip babamin eline veriyorum