Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada kendini çıplak gören kimse için yakın zamanda aile ilişkilerinin düzeleceğine, sosyal çevresinin daha da genişleyeceğine yönelir bir dizi rivayetler bulunmaktadır.

Kişi kendini çıplak görüyorsa ve rahat bir şekilde, bir yerini örtme ihtiyacı hissetmeden kalabalıktan gelip geçiyorsa, rüya sahibinin yakın bir zamanda dolandırılacağına ya da aldatılacağına işaret eder.

Rüya gören kişi eğer kendini kalabalıkta çıplak görüyorsa ve üstünü örtmeye çalışıyorsa, yaptığı bir işten pişmanlık duyacağına ve bunu telafi etmek için yoğun bir duygusal döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada kendini çıplak gören kişi eğer cinsel organını örtüyorsa girişimcilikteki hedeflerinin zaferle sonuçlanacağına, eğer cinsel organını hiç görmüyorsa, yakın zamanda sıkıntı yaratabilecek dedikodulara maruz kalabileceğine işaret eder.

Rüyada Çıplak Koşmak:

Rüyada çıplak koşmak en iyiye hem de kötüye yorumlanır. Rüyada panik halinde koşuluyorsa ve sağa sola çarparak çıplak bir şekilde kaçmaya çalışılıyorsa  rüya gören kişinin yalnız kalacağına, maddi ve manevi destek gördüğü kişilerden yardımların kesileceğine ve sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada eğer yere temas etmeden neredeyse uçarak koştuğunu gören kimse içinse, çok çaba sarf etmeden girilen bir işte büyük başarılar yakalanacağına delalet eder.

Rüyada Çıplak Uyduğunu Görmek:

Rüyada çıplak uyuduğunu görmek, rüya içinde rüya olacağından tabiri daha farklıdır. Çünkü rüya içindeki rüyaların gerçeğe en yakın olarak yorumlanması gerekir. Çıplaklık saflık ve doğallığı temsil ettiğinden çıplak bir şekilde uyuduğunu gören kimse yakın zamanda aydınlığa ve farkındalığa kavuşacaktır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!