Rüyada Çiğ Tavuk Görmek | Ruyalar.net

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada çiğ tavuk görmek, rüyayı gören kişinin harama bulaşacağına, elindeki az miktar parayı çoğaltmak için hak olmayan yollar deneyeceğine, karanlık işlere bulaşıp tekin olmayan insanlarla iş birliği yapacağına ve günahkar olmaya delalettir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Görmek

Rüyada çiğ tavuk eti görmek, rüya sahibinin hak etmediği bir kazanç elde edeceğine, haram işlerle uğraşacağına, alın teri dökmeden, çaba harcamadan kazandığı paraya ve mallara alamet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek

Rüyada çiğ tavuk yemek, rüyayı gören kişinin harama bulaşacağına, oturaklı ve edepli tavırlarından vazgeçip ahlaki bozukluklar yaşayacağına, maneviyatına zarar verecek kişilerle ahbaplık edeceğine, bereketsiz günler geçireceğine delalettir.

Rüyada Çiğ Tavuk Almak

Rüyada çiğ tavuk almak, rüya sahibinin daha önceden karşı çıktığı fakat daha sonrasında maddi kazanç sağlamak için bazı işlere girişeceğine fakat bu işten istediği kazancı elde edemeyeceğine ve sadece kendi doğrularından vazgeçmesiyle kalacağına delalet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Temizlemek

Rüyada çiğ tavuk temizlemek, rüyayı gören kişi adına pek hayır ile yorumlanmamaktadır. Rüyayı gören kişinin dinden çıkmaya gidecek bir takım işler yapacağına delalet olan bu rüya aynı zamanda kazanç sağlamak için helal olmayan bir takım hareketlerde bulunacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek

Rüyada çiğ tavuk pişirmek, rüyayı gören kişinin kolay yoldan büyük miktarlarda para kazanmak için bir miktar haram işe bulaşacağına, gelen bu paranın kendisine hayır getirmeyeceğine delalettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!