Rüyada Çiçek Sulamak | Ruyalar.net

Rüyada Çiçek Sulamak

Rüyada çiçek sulamak; sevinilecek işler yapmaya, muvaffakiyete işaret eder. Rüya gören kişinin yürekten emek verdiği veya planladığı bir işten gelecek kısmet, ferahlama, saadet, huzur ile muradına ereceğine yorumlanır. Rüyada taze ve hoş görünen çiçekler; şans getiren güzel haberlerdir.

Rüyada çiçek sulamak; çiçek nevi ve renklerine göre farklı sevinç ve üzüntü sebepleri de olabilir. Rüyada ağaç çiçeği; insana doğru yolu gösteren bir kılavuza veya inançlı, hayırlı bir insana ve bu ağaç çiçeğini sulamak karşılıklı iyi ilişkilere tabir edilir. Sarı renkli veya mevsimlik çiçekler suladığını görmek; kısa süreli mutluluklardır. Çiçekleri olan çilek, kabak, domates vb. bitkileri sulamak sabırsızlığa ve durumunda sebat etmemeye işaret sayılır.

Rüyada Kurumuş Çiçek Sulamak

Rüya görenin elinden gitmek üzere olan varlıklara yorulur. Rüyada kurumak üzere olan çiçekleri sulayarak canlandırmaya çalışan kişi gerçek yaşamda da çok üzüleceği bir durumda insanüstü bir çaba göstererek mücadele edecektir. Ancak çiçekler tamamen kurumuş, ölmüş ise rüya gören için bu çiçekleri suladığını görmek; boşa kürek çekmektir. Rüyada görülen kurumuş çiçekler çoğu kez bitmiş bir aşk ilişkisidir.

Rüyada Saksıda Çiçek Sulamak

Kişinin özenle baktığı, büyüttüğü (bekâr ise ileride olacak) çocuklarına işaret eder. Çiçeklerin güzel ve sağlıklı olması kişinin çocuklarının da aynı güzellik ve sağlık ile bakıldığını gösterir. Bazı rüya yorumlarına göre de saksıda çiçek sulamak; kişinin işine verdiği emek olarak yorumlanmalıdır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!