Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyada büyük abdest görmek, rüya sahibi kişinin dertlerinden kurtulmasına delalet eder. Özellikle işe dair bir umudu olanlar için bu rüya, kısa bir süre içinde işlerin açılacağına, bazen bir kusur işlemeye; bazen de bu rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda eline geçecek yüklüce bir miktar mala ve paraya; fakirler için zenginleşmeye, refaha kavuşmaya, dünyevi dertlerden uzaklaşmaya işarettir.

Rüyada Herkesin İçinde Büyük Abdestini Yapmak

Rüyasında herkesin içinde büyük abdestini yapmış olan rüya sahibi, bu yüzden utanıyorsa bu rüya, hatalardan dönüleceği, selamete ulaşılacağı, toplumda itibarlı bir mevki kazanılacağı ya da sıkıntıların sona ereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Camiye Büyük Abdest Yapmak

Rüyada büyük abdestini camiye yapmak, kişinin dinsel açıdan ilerleyeceğinin ve maneviyat anlamında derecesinin artacağının işaretidir. Bu rüya, ilim öğrenmek isteyenler için uygun bir ilimle iştigal etmeye, kendini geliştirmeye, zaman zaman da çıkılması muhtemel uzunca bir yolculuğa delalet eder.

Rüyada Tuvalete Büyük Abdest Yapmak

Rüyada tuvalete büyük abdest yapmak hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Bu rüya dünyevi refahın ve huzurun bir işaretidir. Bazen de bu rüya, mal mülk edinmeye, iş yaşamında ilerlemeye, terfiler almaya, yüksek gelire ve makama, her anlamda şanslı bir dönem geçirmeye ve isteklere kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Tuvaletteki Büyük Abdesti Temizlemek

Bu rüyayı gören kişi, elindekilerin bir kısmını kaybeder. Bazı durumlarda bu rüya, bazı sorunlarla karşılaşılacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Mehmet.kartal

Bir cuval bok gordum