Skip to Content

Rüyada Boşaldığını Görmek

Rüyada boşaldığını görmek sağlık problemlerinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada eğer kişi kendi cinsel organını görerek boşaldıysa büyük çapta olmasa da bir takım hastalıklarla uğraşacağına ve belki bir süre hastanede yatılı olarak kalabileceğine işaret eder. Rüyada kendini çıplak gören ve cinsel organını da çıplaklıktan dolayı  tahrik olarak boşaldığını göre kişi için bu rüya, yakın zamanda aile fertlerinden birinin hastalanacağına ve yardıma ihtiyaçları olacağına işaret eder.

Rüyada boşalmak pek hayra yorulmaz. Rüyada cinsel organıyla oynayarak boşaldığını gören kişi yakın zaman büyük zararla göreceği bir yaşam döngüsüne girecektir. Bu süreç içerisinde ise ruhsal olarak toparlanması zor, kişilik bölünmesi yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Sivri Bir Nesne İle Kendini Boşaltmak:

Rüyasında kendini bir sivri nesne ile tatmin ettikten sonra boşaldığını gören bir kadın, karşılıksız iyilik ve sevap işleyeceği bir girişimde bulunacaktır. Hayır kurumları ya da çeşitli bağışlar, rüya sahibine daha fazla bereket olarak dönecektir.

Rüyada cinsel organına nesne sokarken kanattığını gören kimse için, rüya hayra yorulmaz. Böyle bir rüyayı gören kimse yakın zamanda pişman olacağı bir işe girişecektir, sevdiklerini üzecektir ve daha sonra gel gitler yaşayarak kendini sorgulayacağı bir döneme girecektir.

Rüyada Birden Fazla Kişiyle Boşaldığını Görmek:

Rüyada görülen çoklu seks sonrası boşalma, tanımadığınız kişilerle birlikteyse, sıkıntılı ve endişe verici bir döneme girileceğine işaret etmektedir. Eğer tanıdıklarınız ise, yakın zamanda tanıdıklarınızın size zor döneminde ihtiyacının olacağı anlamına gelir.