Rüyada Babaya Sarılmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Babaya Sarılmak

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada babaya sarılmak rüya sahibine isteklerinin gerçekleşeceğini, güzel haberler alacağını müjdeler. Dini tabire göre rüya sahibinin ebeveynlerine hayırlı bir evlat olduğu bu rüya ile işaret edilmiştir. Ayrıca bu rüya, aile büyüklerinin yardımıyla hayatta çok büyük bir sıkıntı yaşamayacağına delalettir.

Rüyada Öğretmene Sarılmak

Rüyasında öğretmene sarıldığını gören kimsenin kendini yetersiz hissettiği bazı konular olduğu rivayet edilir. Bu konuları kavrayabilmek ya da pratiğe dökebilmek için herhangi bir kimseden yardım beklediği işaret edilir. Rüyanızda öğretmeninize sarıldığınızı gördüyseniz eğer kendinizi yetersiz hissettiğiniz bu konularda, öncelikle tek başınıza araştırmalar yapmalı ve kendinizi biraz da olsa bilgi sahibi bir kimse haline getirmelisiniz.

Rüyada Birine Sarılmak

Genel olarak, rüya sahibinin geleceğini değil karakterini tabir eden rüyalardandır. Rüyasında birine sarıldığını gören kimsenin sağlığına düşkün bir kimse olduğu rivayet edilir. Ancak rüya sahibi bir erkekse ve rüyada bir erkeğe sarıldığını görüyorsa bu, beklemediği bir anda aşık olacağını, rüya sahibi bir kadınsa bir adama gönlünü fena kaptıracağını işaret eder.

Rüyada Kucaklaşmak

Hayırlı rüyalardan kabul edilir. Rüya sahibinin sevdiği kimseler arasında birbirine dargın olanlar varsa onları barıştıran kimse olacağı rivayet edilir. Huzurlu bir döneme girildiği rüya sahibine bu vesileyle rüya sahibine müjdelenmiştir.

Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak

Vefat etmiş babasına sarıldığını gören rüya sahibinin, hayırlı işler yapacağı rivayet edilir. Dini tabire göre bu rüya babanın rahmet dilediğine işaret eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Mesude

    Isim hakkinda analiz ve şans

  2. Ebru pekyılmaz

    Hayırlı günler ben beş sene önce kaybettiğim babama rüyamda boynuna sarılıp ağladım ona iki anahtar verdim ona onu sevdiğimi söyledim evime çok güzel masa almışım bir bakıyorum babamda bana aynı masadan almış yorumlarsanız sevinirim

B

B harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste