Rüyada Aynada Kendini Görmek

Rüyada aynada kendini görmek kişinin yaptığı bir hatadan, işlediği bir suçtan dolayı suçluluk hissettiğine, vicdan azabı çektiğine tabir edilir. Bu rüya, rüya sahibinin kendi iç hesaplamasına yorulur ve kişinin kendisine çeki düzen vereceğine, yanlışlarının ve doğrularının farkına varacağına ve yaptığı hataları düzeltmek için çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Aynada Kendini Farklı Görmek

Rüyada aynada kendini farklı görmek kişinin bir şeyleri sakladığına, yaptıklarından utanç duyduğu için kimseye anlatamadığına ve başkalarına gerçek yüzünü göstermek istemediğine işaret eder. Kişinin başka insanlara kötü davranacağına, zarar vereceğine ancak bunlardan dolayı vicdan azabı çekmeyeceğine, pişmanlık duymayacağına işaret eder.

Rüyada Kendini Şişman Görmek

Rüyada kendini şişman görmek kendini beğenmiş ve kibirli olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin her konuda en çok bilgiye sahip kişinin kendi olduğuna inandığına ve herkesin kendisine saygı duyması gerektiğini düşündüğüne, çevresindekileri de buna zorladığına ancak bu durumun rüya sahibinin tüm sevdiklerini kaybetmesine neden olacağına delalet eder.

Rüyada Aynada Kendini Kel Görmek

Rüyada aynada kendini kel görmek kişinin özgüvenini kaybedeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde büyük olumsuz olaylar yaşadığına, zor günler geçirdiğine ve tüm bunların hayatın güzel yönünü görmesine imkân vermediğine bu nedenle bazı işlerden kaçtığına işaret eder. Kişinin alçakgönüllü ve iyi kalpli biri olduğuna bu nedenle çevresindekiler tarafından beğenilme duygusunu tekrar kazanacağına delalet eder.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!