Rüyada Ayna Kırmak

Rüyada ayna kırmak rüyayı gören kişinin başına gelecek olan talihsizliklere ve sıkıntılara delalet eder. Rüyada ayna kırmak bazı âlimlere göre hastalık ya da kazarla da delalet eder. Ayna kırmak ile ilgili olarak farklı yorumlar yer alıyor. Bazı âlimler ise rüyada ayna kırmayı rüyayı gören kişinin vefat edeceği şeklinde yorumluyor.

Rüyada Kırılmış Ayna Görmek

Rüyada kırılmış ayna görmek rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesi için bir süre daha beklemek zorunda kalacağına işarettir. Rüyada duvarda asılı duran aynanın kırılmış olduğunu görmek ve bu isteklerin daha uzun zamanda gerçekleşmeyeceğine delalet eder. Eğer kırılmış olan ayna yer de ise yaşanacak olan ufak üzüntülere ve şanssızlıklara delalet eder.

Rüyada Eski Aynanın Kırıldığını Görmek

Rüyada eski aynanın kırıldığını görmek farklı şekillerde yorumlanıyor. Kimi âlimler nazarın çıkması olarak yorumlar iken kimi âlimler ise rüyayı gören kişiye zarar vermek isteyen insanların bu arzularına kavuşamayacağını söyler. Bazı âlimler ise bir sırrın ortaya çıkması olarak yorumlar.

Rüyada Çatlamış Ayna Görmek

Rüyada çatlamış ayna görmek rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntıların habercisi olarak yorumlanıyor. Rüyada çatlamış ayna gören kişinin çevresinde ona düşmanlık yapan kişilerin olduğu ve dikkat etmez ise bu düşmanların arzularına da kavuşacakları şeklinde de yorumlanıyor.

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüya da aynaya bakmak aynanın ve görülen görüntüye göre farklı yorumlanıyor. Ayna kirli ya da lekeli ise rüyayı gören kişinin üzüleceğine ayna güzel ise rüya sahibinin sevineceğine delalet eder. Aynada kendini görmemek bir işte dikiş tutturamamaya ve boş işler ile uğraşmaya işaret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!