Rüyada Amiral Görmek

Rüyada amiral görmek, görenin arkadaşları, ya­kınları tarafından kendisine haset edildiğine, aleyhinde entrika çev­rildiğine yorumlanır. Amiral ile konuşmak, dost sanarak sırrınızı söylediğiniz kimsenin, o sırrınızı afişe edeceğine ve bunu anlaya­rak üzüleceğinize, bir amirali hasta yatıyor görmek, yaptığınız bir suç yüzünden cezalandırılacağınıza, amiralle beraber yemek yeme uzak dış memleketlere uzun bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

Rüyasında amiral olduğunu görmek, genellikle uzun bir seyahatle tabir olunur. Bazı yorumculara göre ise, me­sleği askerlik olan biri, rüyasında amiral veya general ol­duğunu görse, bu kendisi için büyük bir mutluluğa ulaşa­cağına işaretle yorumlanır.

Halktan bir kişi rüyasında amiral veya general olduğunu görse, bu rüya pek iyiye yorulmaz. Bu rüyayı görenin dost­larından ve arkadaşlarından yakınlık göremeyeceğine işa­rettir. Aynı zamanda işinin bozulacağına, bir ihanete uğra­yacağına da işarettir.

Rüyada amiral rütbesinde birisini görmek veya üzerinde amiral elbisesi olduğunu gör­mek, deniz yolculuğuna veya uzun bir sefere işâret eder.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!