Rüyada Zeytinyağı Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Zeytinyağı Görmek

image001

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada görülen zeytinyağı, helal mal ve helal rızk kazanmaya işaret eder. Zeytinyağı ile yağlandığını gören kimse, hasta ise şifa bulur demişlerdir.Zeytinyağı, ilim, bereket ve hidayet, batini nur ve helal rızıktır.

 Rüyasında zeytinyağı içtiğini gören kişi, sihre (büyüye) ve­ya hafif bir hastalığa yakalanır şeklinde yorumlanmıştır.

Zeytinyağı kazanç, onunla yağlanan kişi içinse şifadır. İlim, bereket ve zafer şeklinde de yorumlanır. Bazen yeni bir çocuğa, bazen de kesik ve kırık gibi şeylerin ortaya çıkmasına işaret eder.

Bazı Yorumculara Göre Rüyada Görülen Zeytinyağı

Bazı yorumculara göre, mutluluğa işarettir. Rızk bolluğuna (bol bir rızka) da işaret eder. Rüyayı görenin itibarının (saygınlığının) artacağına, çevresinde sözünün geçerli olacağına da işarettir. Rüyada zeytinyağı içtiğinizi veya vücudunuza sürdüğünüzü görmek, kuvvet ve iktidara, zenginlik ve feraha işaret olarak yorumlanır. Rüyada zeytinyağı ile yağlandığını görmek de şifâya işârettir. Rüyada güzel ve temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya, kötii zeytinyağının güzel veya hoş olduğunun görülmesi ise, gü­zel muamele ve giizel itikada işâret eder. Rüyada zeytinyağı satan kimseyi görmek, meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hiz­met etmeye; hidayet ve ilme delâlet eder.

 

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Z

Z harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste