Rüyada Zeytinyağı Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Zeytinyağı Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada zeytinyağı görmek helal kazanca ve sahip olacağınız mala işarettir. Rüya sahibinin kısa zamanda kazancının artacağına, bu kazançla eskimiş eşyalarını değiştireceğine ve yeni bir çevre edineceğine işarettir. Aynı zamanda bu rüya hayırlı bir evlada sahip olacağınıza da işarettir.

Rüyada Zeytinyağı İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin kısa sürede bir hastalığa yakalanacağına delalettir. Fakat bu rüya hastalığın kötü ve elzem bir hastalık olmadığını, sizi yoran fakat yine de küçük bir rahatsızlığınızın olacağını size müjdeler. Rüya sahibi kendisine iyi bakar ve güzel bir tedavi süreci görürse bu hastalıktan kısa sürede kurtulacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Berrak Zeytinyağı Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin kendisine bir fenalık duymadığına, kendisi için temiz ve hayırlı duygular beslediklerine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatındaki ve sosyal yaşantısındaki kişilerin kendisi için iyi dilekler ve dualarda bulunduklarına da işaret eder.

Rüyada Bulanık Zeytinyağı Görmek

Rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerin kötü kişiler olduğuna, kişinin bu kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatındaki ya da sosyal çevresindeki kişilerin kendisine güzel düşünceler beslemediğine, bu kişilerin rüya sahibine zarar vereceklerine şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi aynı zamanda bu kişiler tarafından çeşitli iftira ve dedikodulara maruz kalabilir ve sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada Zeytinyağı Almak

Rüya sahibinin ilim ve irfanla yoğrulacağına, hidayete erişeceğine, helal ve bol kazanca, bereketle rızıklanmaya, kalbinizin tertemiz ve sıkıntılardan arınmış olacağına işarettir.

Rüyada Birine Zeytinyağı Vermek

Zahmet ve sıkıntı çekmeden elde edeceğiniz mala, aşk hayatınızın iyie gideceğine, verdiğiniz sözleri tutacağınıza, yüksek kazanımlar elde edeceğiniz ticari girişimlerde bulunacağınıza ve hayatınızda güvende olacağınıza işarettir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

Z

Z harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste