Rüyada Yunus Balığı Sevmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Yunus Balığı Sevmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada yunus balığı sevmek, rüyayı gören kişi adına hayır ile yorumlanır. Rüyasında yunus balığı sevdiğini gören kişiler evli ise ikiz çocuklarının olacağına bekar ise de hayırlı, güzel huylu bir kimse ile evleneceğine rivayet edilir. Rüyada yunus balığı sevdiğini gören kişinin ruhani sıkıntılarının son bulacağı, maddi bakımdan bolluk bereketlik göreceği ve şansının döneceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Yunus Balığı Beslemek

Rüyada yunus balığı beslemek, rüyayı gören kişinin ebediyete kadar sağlam kalacak arkadaşlıklar, dostluklar kuracağına, bu dostluklar sayesinde kendini manevi olarak daha güçlü hissedeceğine alamet edilir.

Rüyada Yunus Balığı Tutmak

Rüyada yunus balığı tutmak, rüya sahibinin şansının döneceğine, iş hayatı konusunda büyük ilerlemeler kaydedeceğine, rüyayı gören kişinin iş adamı, devlet ile ilgili mevkilerde ya da ülke yönetiminde söz sahibi olacak kimseler olabileceğine delalet eder. Rüyada yunus balığı tuttuğunu gören kişinin aynı zamanda bekar ise ömrünün sonuna kadar devam edecek mutlu ve hayırlı bir evlilik yapacağı rivayet edilir.

Rüyada Yunus Balığı İle Yüzmek

Rüyada yunus balığı ile yüzmek, rüyayı gören kişinin aşk hayatında hareketlenmeler olacağı, mutluluğu en kısa zamanda bulacağı ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı rivayet edilir.

Rüyada Yunus Balığı Sevmek (Psikolojik Yorum)

Rüyasında yunus balığı sevdiğini gören kişinin bu rüyası; ailesine, arkadaşlarına büyük önem verdiği, onlar için birçok kez fedakarlık yaptığı, onları koruyup kollamak için bir çok kez kendisini tehlikeye attığı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Y

Y harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste