Rüyada Yeşil Alan Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Yeşil Alan Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyanızda yeşil bir alan görmeniz ve seyrettiğinizi görmek, hayatınızda her ne istek ve dileğiniz varsa, onların olacağı ve gerçekleşeceğine işaretle tabir olunur.

Rüyasında gözünün alabildiğine bir yeşillik görmek ve seyrettiğini görmek, birileriyle uzun bir dostluk kuracağınıza işaret ile, rüyayı gören bir kız ise, çok çok sevdiği biriyle en kısa zamanda evleneceğine işaret ile tabir olunur. Bu rüya şeref ve yüceliğe işaretle tabir olunur.

Rüyada yeşil alan, yeşil bir meydanlık görmek, Allah (c.c.) katında duaların kabul olacağına, çok bol ve bereketli bir yıl geçeceğine rüyayı görenin rızkının, kısmetinin genişliğine ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada yeşilliklerle bürünmüş geniş bir alan görmek, sağlığınızın devamlı olarak iyi gideceğine ve aile hayatınızda mutluluğunuzun günden güne artacağına işaret eder.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Şebnem çakıl

    Merhaba ben rüyamda yeşil bi alan yerde kilimler serilmiş. Bizden başka aileler de var. O alandan çıkıp bi kulübe gidip gelinlik giyiniyorum. Gelinlik okadar güzel bembeyaz üstünde çiçek desenleri vardı

  2. Şebnem çakıl

    Merhaba ben rüyamda yeşil bi alan yerde kilimler serilmiş. Bizden başka aileler de var. O alandan çıkıp bi kulübe gidip gelinlik giyiniyorum. Gelinlik okadar güzel bembeyaz üstünde küçük çiçek desenleri vardı.

Y

Y harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste