Rüyada Yemek Masası Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Yemek Masası Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada yemek masası görmek, rüya sahibinin hangi şekillerde bir masa gördüğüne bağlı olarak yorumlanır. Mesela, üzeri birbirinden lezzetli yemeklerle dolu bir masa görüldüyse bu hem rüya sahibinin hem de ailesinin faydalanacağı nimetlerin ve bereketli rızıkların kapıda olduğu anlamına gelir. Fakat tam tersine görülen masa neredeyse boş denecek kadar az yemekle doluysa bu defa kişinin elinden bir para ya da mal çıkacağı şeklinde yorumlanır. Bazı işlerin ters gideceği ve iş hayatında da sıkıntılara yaşayarak zarar edeceğine yorumlanabilir.

Ayağı Kırık Yemek Masası Görmek

Kişinin rüyasında ayağı kırık bir masada yemek yediğini görmesi, ailesi ve yakın çevresi ile arasında bazı sorunlara yaşanacağına hatta kırgınlar olacağına delalet eder. Rüya sahibinin ailesi ile arasının açılmasına yorumlanan bu rüyayı tam tersi şekilde kişinin isteklerinin gerçekleşeceğine de yorumlayabiliriz.

Yemek Masasını Silmek

Bir kimse rüyasında yemek masasını sildiğini görüyorsa bu onun eski ihtişamlı yaşamının zedeleneceğine ve elindeki bazı malların satılacağına delalet eder. Hatta ve hatta rüya sahibi ticaretle uğraşan bir kimse ise, iş hayatında ciddi zararlara uğrayarak yaptığı bir yatırımdan zarar edeceğine yorumlanır.

Örtüsüz Yemek Masası Görmek

Eğer bir kişi rüyasında örtüsü olmayan çıplak bir masa görüyorsa bu pekte hayırlara yorulacak bir rüya değildir. Özellikle de rüya sahibinin mallarının bir kısmını kaybederek servetini tehlikeye atacak zararlar yaşaması anlamına gelir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Y

Y harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste