Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek

  • Anasayfa >
  • U >
  • Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir süredir beklediği artık ümidini kestiği bir hayalinin gerçekleşeceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre ise yakın zamanda ulaşacak olan güzel bir habere de yorumlanıyor. Rüya sahibinin hem iş hayatında, hem sosyal yaşamında hem de aile hayatında oldukça güzel bazı gelişmeleri yaşayacağına bunarlın zincirleme ve bağlantılı olarak gelişeceğine delalet eder. Rüyayı görün kimse bekâr ise geçmişte yaşadığı bir aşkın tekrardan karşısına çıkacak olmasına ve bu kişi ile tekrardan aynı aşk ve sevgiyi yaşayacak olmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Eski Bir Tanıdık ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada eski bir tanıdık ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında ona olumlu katkı sağlayacak ve iş hayatının ilerleyişi konusunda deneyimlerini paylaşarak ona destek olacak bir kimse ile bir araya geleceğine ya da tanışacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin sosyal hayatında elde edeceği itibara ve saygınlığa yorumlanır.

Rüyada Eski Bir Arkadaş Görmek

Rüyada eski bir arkadaş görmek, rüyayı gören kişinin özellikle en yakınlarından alacağı önemli desteğe yorumlanır. Rüya sahibinin yaşadığı sorunların çözümleneceğine, aklına gelmeyen bazı çözüm yöntemlerinin yakınları tarafından sunulacağına, borcunu ödemek ya da iş alanında atılım yapmak için yeni bazı durum ve gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

U

U harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste