Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • U >
  • Rüyada Uzun Saçlı Erkek Görmek

Rüyada uzun saçlı erkek görmek rüya sahibinin özel hayatında ihanete uğrayacağına delalettir. Rüya sahibi evliyse eşinin kendisini aldatacağına ve hane içindeki mutluluğun sarsılacağına işarettir. Rüya sahibi bekar bir kişiyse özel hayatında yoğun duygular beslediği kişi tarafından aldatılacak ve sarsıcı bir ayrılık yaşayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Çocuğu Görmek

Rüya sahibinin kazancının artacağına, güç elde edeceğine, sıkıntı çekmeden mal mülk elde edeceğine, ferahlayacağına, ticari bakımından kazancı yüksek yatırımlara ve tüm bu yatırımlardan yüzü gülecek şekilde sonuçlar alacağına, kazancının bereketleneceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Uzun Saçlı Görmesi

Rüya sahibinin hane içindeki iyiliğine ve hoşgörüsüne işarettir. Rüya sahibi evliyse eşine hoş davranan bir koca olacağına, çocuklarına iyi, şefkatli ve güvenilir bir baba olacağına delalettir. Rüya sahibi bekarsa anne babasına duyacağı sevginin ve onlara iyi davranmanın yansımasıdır şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi tüm bu iyi huyları sayesinde toplumun sevgi ve saygısını kazanır.

Rüyada Uzun Saçlı Erkek Bebek Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haber olduğuna, bu süreçte sıkıntılı ve huzursuz günler geçirdiğine, beklenilen haberin tez zamanda elinize ulaşacağına ve hayırlarla geleceğine işarettir. Rüya sahibi bir kadınsa ve rüyasında uzun saçlı erkek bebeği emzirdiğini görürse bu kişinin artık kendisini dünyevi olaylardan çekeceği, hayırlı ve temiz işlere gönüllü olarak girişeceği şeklinde yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

U

U harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste