Rüyada Uyuyan Birini Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Uyuyan Birini Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyayı gören kişi sakin ve kargaşadan uzak bir hayat sürmektedir. Rüyada uyuyan birini görmek rüya sahibinin verdiği sözlere sadık kaldığını da gösterir. Makam ve mevki sahibi olacağı gibi hayatında hiç zorluk çekmeyecektir. Ferah bir hayatı olacak ve hayırlı haberler alacaktır. İş yaşamında problemlerinizi halledecek ve daha başarılı günlere doğru yelken açacaksınız.

Rüyada Uyumak

Dünya hayatını iyice gözden geçirmeli ve hatalarına tekrar düşmemelidir. Rüyada uyuyan birini görmek rüya sahibinin gerçek hayatta gaflet içinde olduğunu gösterir. Korkularından emin olmak isteyen rüya sahibinin çevresinde onu çekemeyenler vardır. Evlenecek olanlar için hayırlı rüyadır. İyi bir kısmetle evlenecek ve sevdiği ile uzun bir ömür mutlu olacaktır. Sevdiği insan kendinden yaşça büyük olacak ve her dediğini yapacak.

Rüyada Derin Bir Uykudan Uyanmak

Rüyayı gören kişi sıkıntı ve üzüntü içindeyse sıkıntılarının yakında gideceğini işaret eder. Hayal ettiklerinize kavuşacak ve kısa sürede iş hayatınızı düzene sokacaksınız. Bazı hastalıklarınız olabilir onlardan da iyi neticeler alacaksınız.

Rüyada Uyanmak

Yaptığınız hataların farkına varmanıza ve pişmanlık duymanıza neden olur. Gerçekleri görecek ve tövbe edeceksiniz. Sıkıntılarınızdan kurtulacak ve daha güzel hayata kavuşacaksınız. Bu rüya bazen toplum için hayıra işarettir. Halk sıkıntı içindeyse feraha kavuşacak ve bolluk yaşayacaktır. Rüya sahibinin beklediği haberler vardır ve kısa zamanda istediği duruma kavuşacaktır. Uyanmak her zaman mutluluğu simgeler.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

U

U harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste