Rüyada Üvey Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Üvey Görmek

rüyada üvey görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada üvey anne veya baba görmek, baba, anne ve evlat gibi yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada üvey ana-baba veya üvey kardeş görmesi, pek iyi sayılmaz. Rüya sahibinin, can sıkıcı bir haber alacağına işarettir. Rüyada üvey anne, babaya da kardeş gör­mek, sıkıntılı bir haber alacağınıza işâret eder.

Rüyasında bir üvey akrabası olduğunu gören kimsenin kısmetlerine ortak çıkacak demektir. Üvey anne, baba, kardeş böyle yorumlanır.

Üvey Evlat Görmek

Üvey evlat görmek, size yakın birinin size ihanet ve nankörlük edeceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyasında üvey evlat gören kimse, geçici bir işe sahip olduğuna yani işinin devamlı değil de geçici olduğuna ve sonunda bir haksızlığa uğrayacağına işaretle yorumlanır demişlerdir.

Üvey Anne Görmek

Rüyasında üvey ana görmek, kendisini (rüya sahibini) kol­layıp koruyan büyük bir kimseyi darıltan onun yardımın­dan mahrum kalacağına işaretle yorumlanır denmiştir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Erkut erol

    Rüyamda bir kadinla evli oldumu üvey bi kızımın oldunu ve kızımın sözlerime yatırıp uzandı ni gördüm ve odada tanıdığım eş ve dostlarının oldunu gördüm ayrıca annemin ikitane yumurta soyup ve benim yumurtaları tuzlayip üvey kızıma hazİrladimi gördüm. Yorumlarsaniz çok teskkur ederim ve ayrıca bu kişilerde tanıyorum

Ü

Ü harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste