Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • U >
  • Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek, rüya gören kişinin kısa zamanda istediklerini elde edeceğine, yarım kalmış işlerini tamamlayacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına ve bunları değerlendirebileceği büyük ihalelere girebileceğine delalet eder.

Rüyada ünlü biri ile öpüşmek aynı zamanda dünyevi zevklerle çok oyalanmaya ve dünya malını çok dert etmeye işaret eder.

Rüyada Ünlü Biriyle Kalabalıkta Öpüşmek:

Rüya gören kişi eğer kendini kalabalıkların içinde görüyor ve rahat ve tasasız bir şekilde rüyasındaki ünlü kişi ile öpüşüyorsa, yakın zamanda ciddi bri ilişkiye başlayabileceğinize ve hayatınızın kısmetinin çok yakın zamanda sizi bulacağına işaret eder.

Rüya gören kişi ünlü kişinin mutlu olduğunu da görüyorsa, gönül ilişkilerinde daha rahat davranması gerektiğine, kişinin sevildiğini bilmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ünlü Birisiyle Arabada Öpüşmek:

Rüya gören kişi kendini ünlü birinin arabasında görüyorsa, yakın zamanda aile fertlerinden haksız yere kazanç sağladığı için azar işiteceği anlamına gelmektedir. Kişi eğer işleri yoluna koymaz ve ailesini umursamamaya devam ederse işlerin daha karmaşık bir hal alacağı sonucu da ortaya çıkabilir.

Rüyada kendi arabasında bir ünlü ile öpüştüğünü gören kimse, yakın zamanda yenibir mal sahibi olacaktır ya da büyük bir miras ona kalacaktır.

Rüyada Ünlü Biri İle Denizde Öpüşmek:

Rüyada ünlü biri ile denizde öpüştüğünü gören kişi, çok parlak bir döneme adım atmak üzeredir ve karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmesi gerekecektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

U

U harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste