Rüyada Tutsak Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Tutsak Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada tutsak görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Tıpkı rüyasında gördüğü gibi kendisinin elini kolunu bağlayacak kadar büyük bir sorun ile karşılaşarak çıkmaza girmesi anlamına gelir. Bu durumdan kurtulması için rüya sahibinin uzun süre sabır göstermesi ve metanetli olması şarttır. Kısacası oldukça zorlu bir süreç ile karşılaşacağı aşikârdır. Bazı durumlarda ise bu rüyayı kişinin bir birlikteliği bitirmek istemesine rağmen karşı tarafın buna direnmesi ve olaylarında gereğinden fazla uzayıp büyümesi anlamına da gelir.

Tutsak Alınmak

Rüya sahibinin böyle bir rüya görmesi demek bir süredir yaşadığı maddi sorunların ve işlerinin yolunda gitmemesi durumunun bir süre daha devam edeceğine delalet eder. Bu süreci en doğru şekilde yönetebilmenin yolunun da harcamalarını kısmaktan geçtiğini bildiren rüyanın aslında bir tür uyarı rüyası olduğunu da söylemek mümkündür. Hatta bu maddi sıkıntılar rüya sahibini manevi anlamda da zorlayacağı için sadece çevresindekilerle değil kendi içinde de sorunlar yaşaması onun iç dünyasını karmaşık bir hale getirecektir.

Tutsaklıktan Kurtulmak

Eğer bir kimse böyle bir rüya görüyorsa, bu onun uzun süredir fedakârlık yapıp sabır gösterdiği maddi ve manevi sıkıntılarının son bulması demektir. Öyle ki, bugüne kadar ne zorluk çektiyse bundan sonrasında da o kadar rahat edeceği anlamına gelen bu rüya kişinin kendisine olan saygısı ve özgüveninin de yeniden yerine gelmesi demektir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

T

T harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste