Rüyada Tsunami Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Tsunami Görmek

Bu rüyanın alametleri genellikle rüya sahibinin sıkıntılı dönemlerden geçtiği üzerinedir ki bu sıkıntıların kaynağı gerçek hayattaki iş stresi, aile anlaşmazlıkları ya da ekonomik temelli olabilir. Zor zamanlardan geçen kişinin yakın bir gelecekte sorunlarının azalmayacağı hatta bazı durumlarda büyüyebileceği de rivayet edilir.

Rüyada Tsunami görmek sıkıntılı rüya sahiplerinin söz konusu süreçten geçerken davranışlarına ince bir elekten geçirmesi tavsiye edilir. Sorunların büyümesinin önü bu şekilde aşılabilirken rüyasında Tsunami gören kişi çok da sıkıntılı biri değilse bu durumda yakın zamanda başının sıkışacağı rivayet edilir. Bu durum bu türden felaket rüyaları gören kişiler için hayra yorulmayan bir ifadedir.

Rüyada Denizin Taştığını Görmek

Tsunami ile aynı anlam içerisinde değerlendirilen rüyada denizin taştığını görmek rüya sahibinin özgüveninin az olduğu durumlarda geçirilen sürecin daha büyük sıkıntılara yol açacağının bir işaretidir. Eğer rüyayı gören kişi manevi yönden güçlüyse yakın bir zamanda yaşayacağı sıkıntıları kolaylıkla atlatacaktır. Bunun şükür sahibi kimseler üzerinde daha fazla görüldüğü rivayet edilir.

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyasında fırtınalarla birlikte dalgaların üstüne üstüne geldiğini gören kişilerin işlediği günahlardan dolayı pişmanlık duyması söz konusudur. Bu durumlarda ibadete yönelmek veya kırılan kalpleri tamir için özür dilemek gerekir ki bu da rüya sahibinin hayatında hem madden hem de manen daha kazançlı olması için olmazsa olmaz koşullar arasında sayılır. Bu noktada bir aile büyüğünden destek almak, akıl danışmak da önemli bir yer tutar.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. LaraBeste

    Merhaba iyi günler.Ben rüyamda iki en yakın kız arkadaşlarımla deniz kenarında bir otel gittiğimizi gördüm,gözetleme kulesinde çıkarak dalgaları izliyorduk ve ben dalgalar görmeye başladım tsunami olabileceğini düşündük oradaki görevli abla birşey olmayacağını dalgaların oraya yükselmeyeceğini söyledi bu arada insanlar otele koşuyordu ,ben bir anda karar değiştirdim hemen otele koştum merdivenlerle 5. Kata çıktım daha da çıkacaktım ancak orada kimse burası son kat dediler çıkmadım dalgalar ilk alçak geldi sonra bir anda gözetleme kulesinde yükselerek arkadaşlarımı aldı çığlıklarını bile duydum çok kötüydü hemen uyandım sonra na birşey olmadı dalgalar o kadar yükselmedi.Cevaplarsanız çok sevinirim tekrardan iyi günler.

  2. Fatma uysal

    İyi günler rüyamda önce eşimle birlikte bir dağ zirvesinde bir yerlere asansör gibi birşeyle çıktık orda çay içtik sonra şehre indik çok kum olan bir deniz kenarında yürürken büyük bir dalga bizi yüksek bir duvarın üstüne çıkardı sonra bir tane daha aynı şekilde bir duvara daha çıktık hiç korku yoktu ama çocuklarım ıslanmıştı başka birilerinin kucağında uyuyorlardı o zaman endişelendiğimi hissettim hasta oldular ve korktular diye

T

T harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste