Rüyada Temizlikçi Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Temizlikçi Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Ferah bir rüyada temizlikçi görmek bekar rüya sahipleri için ömür boyu saygı ve sevgi dolu bir birlikteliği temsil eder. Genel olarak ise bu rüya, hanede hiçbir zaman yoksulluk çekilmeyeceği, evden bereketin eksik olmayacağı, güzel ahlaklı kimselerden olmayı tabir eder.

Rüyada Temizlikçi Çağırmak

Hayırla tabir edilen güzel rüyalardandır. Rüyasında temizlikçi çağırdığını gören kişinin sürekli aklında olan ancak bir türlü girişemediği yardımlara, yeni tanıştığı yardımsever biri vesilesiyle başlangıç yapacağı rivayet edilir.

Rüyada Eve Temizlikçi Gelmesi

Ailevi sıkıntıların son bulması adına bir araya gelineceğine işaret eden bir rüyadır. Aile fertlerinin gerginliğin ortadan kaldırılması adına anlayışlı bir tavır sergileyerek olumsuzlukları giderecekleri tabir edilir.

Rüyada Hizmetçi Görmek

Genelde hayra yorulan rüyada hizmetçi görmek, kişinin hayatında cidden kötü niyetli olan kimselerle karşılaşmadığı, güzel ahlaklı iyi kimselere denk geldiği, bahtının ve kısmetinin açıldığı tabir edilir. Mevcut sıkıntılarının son bulmak üzere olduğunu müjdeler.

Rüyada Hasta Bakıcı Görmek

Rüya sahibinin psikolojik anlamda büyük bir destekçisi olduğuna alamet kabul edilir. Kişinin etrafında, kendisine hayrı dokunan, güzel ahlaklı, dilinden duayı düşürmeyen kimselerin bulunduğu ve çok zor durumda kaldığını hissettiğinde kendisine destek olanların yine bu kişiler olacağı rivayet edilir.

Rüyada Sekreter Görmek

Aydınlık ve güzel bir rüyada sekreter görmek genellikle hayırla tabir edilir. Kişinin yakın zamanda alacağı hayırlı bir haberle büyük bir mutluluk yaşayacağına delalettir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

T

T harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste