Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

  • Anasayfa >
  • T >
  • Rüyada Temizlik Yaptığını Görmek

Rüyada temizlik yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin oldukça güzel ahlaklı bir kimse olduğuna delalet edip oldukça iyi huylu biri olduğuna yorumlanıyor. Rüyayı gören kişi evini temizlediğini görmüş ise kalbinde bulunan kötülüklerden arınır. Bunun yanı sıra iş yerini temizlediğini görmek iyi ve helal kazanç elde etmeye yorumlanır. Sokak temizlemek ise rüyayı gören kişi hayırlara ve iyiliklere insanları davet etmek olarak yorumlanıyor.

Rüyada Temizlik Yapan Birisini Görmek

Rüyada temizlik yapan birisini görmek, rüyayı gören kişi eğer temizlik yapan kimseyi tanıyor ise bu o kişinin oldukça hayırlı, iyi amelli, iyi niyetli biri olduğuna yorumlanıyor. Aynı zamanda Salih bir kimse olup onunla hayırlı ve bereketli olan zamanları geçirebileceğine delalet eder. Oldukça hayırlı olarak yorumlanan bu rüya da rüya sahibi temizlik yapan kimseyi tanımıyor ise ya da evine temizlikçi çağırıp evini temizlettiğini görmüş ise hayırlı ve iyi insanlar ile tanışacağına ya da hayırlı ve güzel haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Temizlik Malzemesi Görmek

Rüyada temizlik malzemesi görmek, rüyayı gören kimsenin tatlı dili bir kimse olduğuna yorumlanıp oldukça yumuşak huylu bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kimse temizlik malzemelerini alarak temizlik yaptığını görmesi ise tanımadığı kişi ya da kişilerden iltifat göreceğine delalet eder. Aynı zamanda bu tanımadığı kişi ya da kişilerin ikazları ve eleştirileri ile doğru yolla gireceğine yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

T

T harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste