Rüyada Süt İçmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Süt İçmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada süt içmek imkânsız gibi görünen zorlu işlerin üstesinden başarıyla gelmek şeklinde yorumlanır. Rüyasında süt içtiğini gören kişi zorlu mücadeleler vermeye başlar, ancak bu mücadelelerden galip çıkar. Rüya sahibi cesur ve mert biri haline dönüşür. Mertliği ile insanların takdirini kazanır. Aynı zamanda rüyada süt içmek çalışkanlığa da işaret eder. Rüyasında süt içtiğini gören kişi oldukça çalışkan ve üretken hale gelir. Durmaksızın çalışır ve mücadele verir. İşleyen demir ışıldar misali çalışmalarının karşılığını hem maddi hem de manevi olarak alır.

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek helal yoldan kazanılan paraya işaret eder. Ancak bu para çok fazla çaba harcamadan, ezilmeden, yıpranmadan kazanılır. Çok fazla mücadele etmeden helal kazanç elde etmeye işaret eden bu rüya, hayırlı rüyalardan biridir. Bazı rüya tabiri kaynaklarına göre rüyada süt görmek, süt gibi helal kazanç, miras, birinden kalacak olan mal olarak da yorumlanır. Herkesin imrendiği bir kazanç elde edileceğinin habercisi olan bu rüyaya göre, rüya sahibi artık ömrünün sonuna dek rahat yaşayabilecek kadar mal mülk sahibi olabilir.

Rüyada Süt Pişirmek

Rüyada süt pişirmek hayırlı bir şekilde sonuçlanacak olan bir işe başlamak anlamına gelir. Rüya sahibi yeni bir işe girecekse bu rüya işinin kendisi için hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada süt pişirmek girişilen işlerde başarılı olarak helal yoldan büyük kazançlar elde etme olarak da yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. mehmet temek

    eşim büyük bir tencerinin içinden sütün üzrindeki kaymağı alıyordu. kepçeyi tencerenin dibine kadar saldı fakat altında haiç tahmin edemiyeceğimiz bir kaymak kütlesi vardı. süt okadar beyazdıki ışıl ışıl sanki ortalığı aydınlatıyordu.

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste