Rüyada Su İçtiğini Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Su İçtiğini Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada su içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin sağlıklı ve rahat bir yaşam süreceğine, güzel gelişmelere ve sıkıntıdan uzaklaşmaya delalet eder. Rüyasında su içtiğini görenin rızkının artacağına ve kazancının da yükseleceğine yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ile helal kazanç elde etmeye ve iyi bir insan olduğuna tabir olunur.

Rüyada temiz su içtiğini görmek güzel haberlerine alınacağına delalet eder. Rüyada kirli bir suyu içtiğini gören kimse ise bir olay sonrasında üzüleceğine tabir olunuyor. Soğu su içtiğini ve bundan memnun olduğunu gören kimse gerçek yaşamda da rahatlar ve sıkıntılarından kurtulur. Rüyada sıcak su içtiğini görmek ise sağlık ile ilgili bir sıkıntının yakalanacağına delalet eder.

Rüyada Su İçmek Ama Suya Doyamamak

Rüyada su içmek ama suya doyamamak, rüyayı gören kişinin eşi tarafından gelecek olan ihanette ya da çeşitli kötülüğe delalet eder.

Rüyada Bardaktan Su İçtiğini Görmek

Rüyada Bardaktan su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin şansının daima yanında olacağına, bolluk ile buluşacağına, sağlığa, bereketli kazanca, uzun ve hayırlı kazanca delalet eder. Rüyada çay bardağı ile su içtiğini gören kişi ise kazancını düşünerek harcamak ve tutumlu olmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Çeşmeden Su İçtiğini Görmek

Rüyada çeşmeden su içtiğini görmek, rüyayı gören kimsenin yapmış olduğu işten umduğundan çok daha fazlasını kazanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin şans daima yanında olacağına ve rızkının bol olacağına tabir olunur.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Canan şimşek

    Rüyamda soğuk su içiyorum aynı şekilde babam görüyo soğuk su içtiğimi

  2. Cansu ak

    Rüyamda soğuk su içiyorum aynı şekilde babam görüyo soğuk su içtiğimi

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste