Rüyada Siyah Elbise Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Siyah Elbise Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada siyah elbise görmek, kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntılı günler olacak, bir kararından dolayı çıkmaz yola girecek, düşünmeden davrandığı için bir çıkmaz içine girecek demektir.
Ayrıca kişi daha kolay yoldan para kazanabilmek için yollar arar, rahat bir hayat sağlayabilmek için fırsat kollar anlamına gelir. Ama bu arayışlarının sonucunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak, onu da mutsuz zamanlar bekleyecek anlamına gelir. Yani siyah elbise rüyayı gören kişinin düşünmeden davranıp bilmediği yollara gireceğini ve bu yollarda istikametini bulamayacağını ve sonra da üzüleceğini anlatır.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk görmek, rüyayı gören kişinin resmi bir iş sahibi olacağını, bu işte iyi olacağını ve dolayısıyla da gelirinin artacağını delalet eder. Ayrıca kişi zamanla daha çok para kazanacak, artan zenginliğine rağmen mütevaziliğinden asla ödün vermeyecek, etrafında da tüm bunlar nedeniyle itibar görecek demektir.

Rüyada Siyah Elbise Hediye Almak

Rüyada siyah elbise hediye almak, rüya sahibi için olumlu hayırlı anlamlar içerir. Ayrıca kişinin önemi büyük bir iş başına geleceğini, sözünün değerinin yüksek olacağı bir ortama gireceğini, dolayısıyla şan ve şöhret sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, kişinin çalıştığı işyerinde yönetici olacağını, kariyer sahibi olacağını, mevki atlayacağını anlatmaktadır. Rüyada siyah elbiseyi giyip çıkarmak ise pek hayırlı anlam içermemektedir. Kişinin paralarında bir azalma olacağını hayatta geri adım atacağını sahip olduğu bazı şeyleri getireceğini sonucunda da refah seviyesinin azalacağını anlatmaktadır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste