Rüyada Simit Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Simit Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada simit gördüyseniz gelirinizin kısıtlı olduğunu ama kendi yağınızla kavrulduğunuzu gösterir. Rüyada simit görmek helal ve temiz kazancı simgeler. Simiti yemiyorsanız paranızı biriktirecek ve hayırlı işlerde kullanacaksınız. Bir yakınınıza simit vermişseniz çevrenize borç para vereceksiniz demektir.

Rüyada Birinden Simit Almak

Rüyanızda bir kişi size simit vermişse borçlanacaksınız. Rüyada simit görmek bir bakıma kişinin dürüst olduğunu da gösterir. Evli biri gördüyse eşi hayırlıdır ve ömür boyu mutlu olacaklardır. Bekar biri bu rüyayı görmüşse kendi kafasına uygun iyi bir eş bulacaktır.

Rüyada Simit Yemek

Hayatı boyunca bol kazancı olacak ve kimseye muhtaç olmayacaktır. Parasını biriktireceği gibi hayatın güzelliklerinden de yararlanmasını bilecek. Çevresi tarafından seviliyor ve sayılıyordur. Aile hayatı huzurlu ve sağlığı yerindedir. İş yaşamında istediği kariyere gelecek ve işlerini büyütecektir. Simidini paylaşması ise cömert ve iyiliksever kişi ile tabir edilir. Yardımsever olduğu için huzurlu bir hayatı vardır.

Rüyada Simit Sattığını Görmek

Kendi malını ya da kendine düşen mirası rüya sahibi paylaşacaktır. Bol kazancı olan bir işe girecek ve işini de büyütecek. Rüyada bir fırında simit yaptığını gören kişi mutlu bir evlilik yapacak ve evlatlarından hayır görecektir. Evi her zaman bol nimet ile dolacak olan kişinin yaşamı güzel geçecektir. Fırında simit yok ise rüya sahibinin evi bereketsiz olacak ve iş hayatında durgunluk yaşanacaktır.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste