Rüyada Sigara Dumanı Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sigara Dumanı Görmek

Sigara dumanı sıkıntı ile tabir edilir. Rüyada sigara dumanı görmek yokluk, sıkıntı ve üzüntü çekeceğinizi de gösterir. Hak yolundan ayrılacak ve bir dönem sorunlu bir hayat içinde olacaksınız. Orta yaş üzerindeki kişiler bu rüyayı görürse ilişkileri sonlanacak ve huzursuz olacaklar.

Rüyada Sigara İçtiğinizi Görmek

Hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz. Rüyada sigara dumanı görmek yeni kararlar alacağınızı gösterir. Kısmetiniz bol ve geleceğiniz parlaktır. Sigara içmek bir bakımdan rahatına düşkün kimseyi temsil eder. Sıkıntı ve üzüntüleriniz sona erecek ve daha huzurlu bir hayata ulaşacaksınız. Aile problemlerinizde özellikle çözüm aşamasına gelecek ve yeniden ailenizle mutlu olacaksınız. Hayal ettiklerinizi uygulama dönemine giriyor olabilirsiniz. Kendinize güveniniz arttı.

Rüyada Sigara Satın Almak

İş hayatında yeni girişimlerde bulunacaksınız. Yeni kararlar alacak ve yeni ortaklıklar edineceksiniz. Bu dönemde aile huzurunuz mükemmel olacak. Sigarayı elinizden düşürürseniz bu ayrılığa işarettir. Sigarayı birine verirseniz karşınızdaki kişinin sıkıntılarına ortak olacak ve derdine derman arayacaksınız.

Rüyada Sigara İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntıları var ve bunları kimseye anlatamıyodur. Maddi anlamda da büyük kayıplar içindedir. Aile bireylerinden yeterli desteği alamadığı için bunalıma giren rüya sahibi bir dönem yeni fikirler almaması gerektiğini belirten uyarıcı bir rüyadır. Bazı sorunları yüzünden geri dönüşü olmayan bir sürece girebilir. Yanlış iş peşinde koşmakta ve hayalleri suya düşmektedir.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste