Rüyada Seyyid Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Seyyid Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada seyyid görmek, rüyayı gören kişinin cahil kimselere ilim öğreteceği, manevi açıdan önemli bir kişi olacağı, yardıma ihtiyacı olan kimselere yol göstereceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda hidayete ereceği, hayırlı, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceği manasına da gelmektedir. Rüyada seyyid görmek, mutlu edecek ve aile hayatında hayırlı sevinçlere sebep olacak haberler alınacağına, kişinin ömrü boyunca güzel ve iyi kişiler ile ahbaplık edeceğine delalet edilir

Rüyada Peygamber Soyundan Birini Görmek

Rüyada peygamber soyundan birini görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günlerinin biteceğine, kötülüklerden, kazalardan, belalardan uzak hayırlı bir ömür süreceğine delalettir.

Rüyada Seyyide Görmek

Rüyada seyide görmek, rüya gören kişinin şansının döneceği ve kişiyi mutlu günlerin beklediği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, dünyevi nimetlerden nasipleneceğine, rahatının ve lüksünün yerinde olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayallerinin ve arzularının da Allah’ın izniyle gerçekleşeceği manasına gelmektedir.

Rüyada İmam Görmek

Rüyada imam görmek, rüyayı gören kişinin tövbelerin ve duaların kabul olacağına, kısmetinin açılacağına, şansın olumlu bir şekilde döneceğine delalettir. Rüya aynı zamanda rüya sahibinin korkularından kurtulacağına ve işlediği günahlarından arınacağına, maddi sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine ve bütün sorunlarının çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Müezzin Görmek

Rüyada müezzin görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden hayır görülecek alim kimse ile tanışacağına, bu alim sayesinde inancını güçlendirmeye, manevi huzuru yakalamaya ve bir ömür ibadetlerini aksatmamaya delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste