Rüyada Sevdiğinle Konuşmak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sevdiğinle Konuşmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüya sahibi kendisine değer veren bir kimseden önemli bir haber alacaktır. Rüyada sevdiğinle konuşmak rüya sahibinin bazı kararlar alacağını ve bu kararlar neticesinde hayatını olumlu yönde geliştireceğini işaret eder. Rüya sahibi evliyse ailesinde hep huzur olacaktır. Bekar ise rüya sahibi kısa zaman içinde sevdiğine kavuşur.

Rüyada Sevdiği Kişiyle Kavga Etmek

Rüya sahibi sevdiği kişiyle gereksiz tartışma içine girecek ve sevdiğinin kalbini kıracaktır. Rüya sahibi dikkatli olmalı ve kırıcı konuşmalardan uzak durmalıdır. Evli ise ailesine özen göstermesi gerektiğini gösterir. Rüya sahibi bekar ise çok dikkatli olmalı sevdiği kişi kendisine yalan atıyordur.

Rüyada Sevdiğinle Sarılmak

Rüya sahibi sevdiği kişiden uzaktaysa yakın bir zamanda kavuşacaktır. Rüya sahibi güzel bir haber alacak ve sevinç gözyaşı dökecektir. Sevdiği kişiden bir haber alabilir ve kısa zaman içinde kavuşabilir. Rüya sahibi evli ise eşiyle çok mutlu olacak ve her zaman birbirlerini seveceklerdir.

Rüyada Sevdiği Kişiden Haber Almak

Rüya sahibi ile sevdiği arasına kara kedi girse dahi yakın bir zaman içinde konuşacaklar ve tekrardan eski günlerine döneceklerdir. Rüya sahibi sevdiğine aşırı bağlı biridir. Sevdiği kişi de kendisini çok seviyor ve değer veriyordur. Ufak tartışmaları bitecek ve kısa zaman içinde dünya evine gireceklerdir. Rüya sahibi sevdiğinden güzel bir haberle birlikte hediye alabilir. Bu rüya mutluluk verici güzel haberleri de müjdeler.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste