Rüyada Sele Kapılmak | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sele Kapılmak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada sele kapılmak rüyayı gören kişinin hayatında bir takım sıkıntıların ve belaların hakim olacağını anlatır. Aynı zamanda kişi birden bire üzüleceği alt üst olacağı gelişmeler yaşayacak, ailesinden bir kişi veya kendisi hastalık, kaza gibi sıkıntılar ile karşılaşacak anlamına gelir. Yorumcular işsizlik, mal kaybı, husumet gibi olaylar olarak da yorumlar. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisini kaybedeceğini, üst üste yanlışlar yapacağını ve bu nedenle de düzeninin dirliğinin bozulacağını işaret ettiğini söyler. Genel olarak hayra yorumlanmayan bu rüya kişinin önünde huzursuz kötü sıkıntılı bir dönem olduğuna delalet eder.

Rüyada Sele Kapılıp Kurtulduğunu Görmek

Rüyada sele kapılıp kurtulduğunu gören kişi zorlu bir dönemden geçecek, büyük mücadeleler verecek ve maddi ve manevi anlamda büyük kayıplar yaşayacak olsa da sonucunda refaha ve huzura kavuşacak demektir. Bir başka yorum ise kişinin başına gelen çok kötü bir olaydan kurtulacağına ve bu olaydan ders çıkacağına delalet etmesidir. Aynı zamanda bu rüya kişinin bazı değişiklikler, yenilikler yapacağına da yorulmaktadır.
Yorumcular rüya sahibinin dini anlamda Allah’a sığınması gerektiği, ibadetlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi gerektiği şeklinde uyarı olarak almalarını önerir.

Rüyada Sele Kapılıp Öldüğünü Görmek

Bu Rüya pek hayra yorumlanmaz çok büyük bir bela ile karşılaşacağını anlatır genel olarak kişinin vefatının yakın olduğuna delalet eder. Bu ölüm haberi çok yakınlarından da gelebilir demektir. Acı çekilecek, gözyaşı dökülecek, hem maddi hem manevi anlamda kayıplar yaşanacak diye yorulur.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste