Rüyada Şehit Mezarı Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Şehit Mezarı Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada şehit mezarı görmek; kişinin yaşadığı toplum içindeki itibarının artacağına, mesleki görevlerinde inançlı ve istikrarlı olacağına, herkes tarafından fazlası ile sevgi ve şefkat göreceğine işaret eder. Rüyada şehit mezarı gören kişi ölmüş şehitleri anarak itikatlarını, inançlarını gözden geçirir, daha vicdani bir sorumluluk ile sosyal bağlarını kuvvetlendirir.
Rüyada şehit mezarı görmek; geçmişten ders alarak hayatı daha içsel yaşamak gerektiğine bir işarettir. Bu rüyayı gören için de dünyadaki yaşamın geçiciliğine kapılmayıp zevk-i sefasından çok, iyi ve yararlı işler ile iştigal edilmesine, vicdani sorumluluklara daha fazla önem vermesi gerektiğine bir uyarıdır.

Rüyada Şehit Mezarı Açtığını Görmek

Rüya gören kişinin kalbinde yaşadığı vicdan muhasebesini gösterir rüyadır. Yükümlülüklerini yerine getirmeyerek bencil davranan, sahip olduklarını insanlar ile hiçbir şekilde paylaşmayan, derdi olanı, üzüntü yaşayanı umursamayan kimsenin yaptığı yanlışlıklarından dönmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Şehit Mezarında Dua Ettiğini Görmek

Rüya gören kişi için güzel günlere, hayatın yolunda gideceğine, kişinin işlerinin de sıhhatinin de âlâ olacağına işaret eder. Rüyasında ülkesi için şehit düşmüş birinin mezarında dua ettiğini gören kişi Allah’ın huzurunda da muhterem, değerli bir Müslüman insan olarak itibar görecek anlamına gelir.

Rüyada Bozulmuş Şehit Mezarı Görmek

Rüyada yıkılmış, çökmüş, bir afet altında kalmış, bozulmuş şehit mezarı görmek; gerçek yaşamda idari yönetim ile ilgili tehlike sinyalleri verir. Sakin geçen hayatın can sıkıcı, belki de daha vahim bir toplumsal mesele ile alt üst olacağına yorumlanır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

  1. Emree

    Ruyada su icinde sehit mezari gormek

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste