Rüyada Şehit Cenazesi Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Şehit Cenazesi Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

 • Anasayfa >
 • S >
 • Rüyada Şehit Cenazesi Görmek

Her ne kadar acılı bir olayı ifade ediyor gibi görünse de rüyada şehit cenazesi görmek özellikle hayatını sıkıntılar içinde idame ettiren kişiler için hayırlı rüyalar arasında sayılarak tabir edilir. Bilinir ki Allah katında şehitlik mertebesinin yüksekliği oldukça önemlidir. Vatanını, malını ve namusunu koruyan ve bu uğurda yaşamını yitiren kişilerin Allah’ın nezdinde her zaman en iyi mükafatlarla karşılaşacakları tartışılmaz bir gerçekliği ifade eder.
Rüyada şehit cenazesi gören kişi gerçek hayatta ve özellikle iş hayatında çok iyi fırsatlara sahip olacak ve bu fırsatları layıkıyla değerlendirecektir. Bunun sonucunda da mertebe ve makam bakımından süregelen yükselme dönemi rüyayı gören kişinin gerek aile içerisinde gerekse sosyal ve ekonomik ortamında refaha ulaşacaktır.

Rüyada Bir Şehidin Hayatta Olduğunu Görmek

Bir şehidin rüyada da olsa hayatta olduğunu görmek ve onunla konuşmak rüya sahibine manevi bir işaret verildiği anlamına gelir. Söz konusu şehit kişinin uzak ya da yakın olması rüyanın bu yorumunda etkisiz olsa da özellikle rüya sahibinin irfan sahibi olduğu öngörülerek gerçek hayatta hayırlı işler gerçekleştirmesinin de önü açılır. Akrabaya yardım etmenin yanı sıra malını yoksullarla paylaşan rüya sahibi hayatta olduğunu gördüğü şehidin yüzünü kara çıkarmayacak ve aynı derecede ödüllendirilecektir.
Şehitlerin amelini takip etmenin ne kadar önemli olduğunu gören rüya sahibi rüyada şehit cenazesi görmek ile aynı derecede hayırlara vesile olan olayları iyi değerlendirerek Allah yolunda emin adımlar atacaktır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

 1. Seyit

  Önümde bir tabut vardı etrafında insanlar vardı. Cenazenin benim olduğunu farkettim. Sonra bir imam geldi. imam gelene kadar ben hemen Türk bayrağı örttüm tabutun üstüne ve küçük bir resim koydum. İmam tabutu kaldırın dedi ve haydi Bismillah diye bağırdı. Tabutu götürürken bende gidiyordum yanlarında. Sonra kendi kendime “sen öldün seni kimse göremez ki” diyerek en arkaya geçtim ve bende ağlamaya başladım. Şehit cenazesi olduğunu uyanınca Türk bayrağı ndan anladım.

 2. Ece saygideger

  İyi günler ben rüyamda şehit cenazesine gidiyordum ağlıyordum yol boyu ama gözyaşım akmıyordu.ve sonra ambulans sireni sesini duydum gözümden yaş akti.icinde şehit olduğunu biliyordum.sonra bir an oldu sehiti yaşıyor gördüm karşımda komutanı varmış gibi asker selamı ve adını söyledi sonra 4 tane tabut gördüm üstlerinde bazısında yazma vardı ve uyandim

 3. Oğuz bay

  Rüyanda yanımda iki asker vardi bende askerdim ki gercekten de atama bekliyorum o iki asker benden şehit cenazesi yıkamami istediler ben islarla cenaze yikamasini bilmediğimi soykesemde o iki asker islar ettiler ama ne yaptılarsa ben cenaze yikamasini bilmediğimi söyleyip oradan aylirdim ama bana çok tuhaf bakıyordu o iki asker sanki birşeyler biliyormuş gibi bakıyordu ikiside bana

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste