Rüyada Şeftali Toplamak | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Şeftali Toplamak

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada şeftali toplamak son derece hayra yorulan ve her anlamda olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin kendisini havalara uçuracak, çok güzel bir ilişkiye başlayacağına ve âşık olacağına dalalet eden bir rüya olarak değerlendirilir. Bu kişi bekâr biri ise bu aşkıyla sonuna kadar gideceği mutlu bir ilişkiye başlar ve maddi anlamda da güçlü olan kişiyle evlilik yapacağı biçiminde yorumlanır. Ama rüyayı gören kişi evli bir insansa o zaman da çok sahibi evladı olacağına, bu evlatlarının her birinin son derece hayırlı ve topluma kişiler olacağına işaret eder. Yine rüyayı gören kişi ister evli, ister bekar olsun, iş yaşamında son derece verimli adımlar atacağına, ciddi maddi kazançlar elde edeceğine ve gelirinin artacağına yorumlanır.

Rüyada Şeftali Yemek

Kişi eğer rüyasında şeftali yediğini görür ise bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi her anlamda hayatın tadını çıkarır ve yaşamdan keyif alır, ailesi ve sevdikleri ile çok mutlu, huzurlu günler geçirir. Tüm bunlara bağlı olarak da maddi geliri ve işleri artar.

Rüyada Şeftali Ağacı Görmek

Eğer kişi rüyasında şeftali ağacı görür ise o zaman bunun anlamı; hiç beklemediği ve ummadığı bir anda kendisine bir iş teklif geleceğine ve kariyerinde önemli bir adım atacağına, sorumluluklarının artacağına ve tüm bunlara bağlı olarak ününün ve maddi olanaklarının fazlalaşacağına işaret eder. Yani özetle hayra yorulan bir rüyadır.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste