Rüyada Sarımsak Yemek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sarımsak Yemek

Rüyada sarımsak yemek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde sıkıtı ve dertlerine çare olacak olan şeyi bulacağına yüzünün güleceğine feraha ereceğine, derin bir oh çekeceğine delalet eder. Aynı zamanda güzel ve iyi olan haberler alarak mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Çiğ Sarımsak Yediğini Görmek

Rüyada çiğ sarımsak yediğini görmek, rüyayı gören kişi için sıkıntı yaratacak olan bazı durumların yaşanacağına ve bu durumların yalanması sonucun toplum tarafından hor görüleceğine, itibarını kaybedeceğine delalet eder. Rüyada çiğ sarımsak görmek, uyarıcı bir rüya olup rüyayı gören kişinin hatalı davranmaya ve hakkı olamayan uzanmaya devam etmesinin sonucunda oldukça üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Yediğini Görmek

Rüyada pişmiş sarımsak yediğini görmek, rüyayı gören kişinin helal lokma yediğine, asla hakkı olmayana yan gözle bakmadığına, hak yolundan ayrılmayarak kazancının helalinden kazandığına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin kendi hakkında kimseye asla yedirmediğine ve yedirmeyeceğine de tabir olunur.

Rüyada Taze Sarımsak Yediğini Görmek

Rüyada taze sarımsak yediğini görmek ya da rüyada yeşil sarımsak yediğini görmek, rüyayı gören kişinin, yakın zaman içinde bolluk ve bereket içinde olacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, rızkının artacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, feraha çıkarak sıkıntılı günleri geride bırakacağına delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüya sahibinin hayır işleri yapacağına, günahlarından tövbe ederek bir daha günaha bulaşmayacağına delalet eder.

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste