Rüyada Sarımsak Görmek | Rüya Tabiri | Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sarımsak Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Rüyada sarımsak görmek rüya tabircilerini ikiye bölen konulardan biridir. Bazılarına göre rüyada sarımsak görmek iyiye, bazılarına göre ise kötüye işarettir. Rüyada görülen bir nesnenin yorumlanmasında asıl olan kişinin durumu ve özellikleridir. Sarımsak sevmeyen bir kişi ile sarımsağı mutfağından eksik etmeyen biri arasındaki yorumlar, detaylarına göre değişebilir.

Rüyada sarımsak görmek; çoğu kez sağlık ve para ile ilişkilendirilir. Hasta bir insan için rüyada sarımsak görmek hastalığına şifa bulunacağına delalettir, sağlıklı kişiler için ise yüklü kazanç ve sağlıklı bir ömürdür. Borçlardan uzaklaşıp, güç kazandıracak birikimlere, kazançlı bir sürece de yorumlanır. Bekar bir insan rüyasında sarımsak görüyor ise; aklı, sağlığı yerinde biri ile evlenir.

Rüyada Sarımsak Yemek

Sarımsak yediğini rüyasında gören kişiler için hayat son derece rahat ve sıhhatli geçecektir. Rüyada sarımsak yemek; Allah’ın sıhhat için yarattığı bu güzel nimetten faydalanmaya bir çağrı da olabilir. Olumlu manalarına rağmen, bazı yorumculara göre sarımsak; dedikoduya, hakkınızda söylenecek kötü sözlere, haram ve ziyan mala tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Yemek

Rüyada pişmiş sarımsak yediğini görmek işlenmiş günahlardan tövbe etmeye, yanlış ve hatalar için ruhunu yenilemeye bir işarettir. Rüyada pişmiş sarımsak bazen de hasta bir kişi için farklı tedaviler denenebileceğine, şifasının bir başka yerde aranması gereğine de yorumlanabilir.

Rüyada Sarımsak Tarlası Görmek

Rüyada sarımsak tarlası; çok hayırlı ve topluma fayda sağlayacak bir işte gönüllü olmaya, rüyada tarlaya sarımsak ekmek o senenin sağlıklı geçeceğine ayrıca yapılan işten, üründen tam verim alınacağına yorumlanır. Rüyada sarımsak tarlasından sarımsak toplamak da hastalığı için derman aramaya veya hasta kişilere yardım ve bakıcılık etmeye yorumlanır.

Rüyada Sarımsak Dövmek

Rüyasında bir havanda sarımsak dövdüğünü gören kişi için iki farklı yorum yapılır. Birincisi kişinin hakkında yapılan dedikodular ve çirkin iftiralar ile savaşmak zorunda kalacağına yapılan yorumdur. İkincisi ise bol para, mülk kazanmaya ancak para kazanırken oldukça çetin mücadeleler vermeye yapılan tabirdir.

Rüyanızı Paylaşın!
Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

Import Tool

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste