Rüyada Salih Kimse Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Salih Kimse Görmek

Rüyada Kadının Erkeğe Benzediğini Görmek

Ölmüş olan sâlih kimselerin bazısını bir şehirde sağ olarak görmek, o şehir halkının ucuzluk ve bolluğa nâil olarak darlıktan kurtulmalarına, onların valilerinin âdil olmasına ve reislerinin halinin ıslahına işârettir.

Bir kimsenin rüyada bilinen sâlihlerden bazısına dönüştüğünü görmesi, o kimsenin rüyada gördüğü kimsenin mertebesi miktarın- ca dünyanın gam ve kederlerinin kendisine isabet etmesine, sonra muradına nâil olmasına işâret eder.

Rüyada Allah’ın (c.c.) sevdiği kimseleri veya onlardan birisini görmek, açtıkları iyi yolun devam etmesine işârettir.

Bir kimse rüyada bilinen ve tanınan bazı sâlih kimselere dönüştüğünü görse, onların gidişatında ve karşılaştıkları üzüntü ve kederde onlara halef olur ve onların ınertebesince o kimseye dünyanın bazı keder ve vahşeti isabet eder, sonra düşmanlarına galip gelir.

Rüyada Allah (C.C.)’ın sevdiği kimseleri veya onlardan birisini görmek, açtıkları iyi yolun devam etmesine yorumlar.Salih kimseler cemaatları için öğüt veren mübarek kimselerdir. Onlardan bazısı bilinir, bazısı ise bilinmezler. Bir kimse rüyada, bilinen ve tanınan bazı salih kimselere dönüştüğünü görse, onların gidişatında ve karşılaştıkları üzüntü ve kederde onlara halef olur ve onların mertebesince o kimseye dünyanın bazı keder ve vahşeti isabet eder, sonra düşmanlarına galip gelir.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste