Rüyada Sakallı Adam Görmek | Ruyalar.net
 
Alfabetik Liste
 

Rüyada Sakallı Adam Görmek

Android Uygulamamızı İndir!

Uzun sakallı bir adam görmek zafer ve başarıya işaret eder. Rüyada sakallı adam görmek işleri rast gider. Kısa sakallı birini gören ise kısa süre içinde haber alır. Temiz yüzlü bir adamın sakalını uzun görmek ise manevi anlamda güçleneceğinizi gösterir. Sakalı adam size bir şey veriyorsa iyi bir haber alacaksınız. Kötü görünümlü birini sakallı görmek ise işlerin rast gitmeyeceğini gösterir.

Rüyada Sakallı Adamdan Hediye Almak

Başarılı bir hayata ve bolluğa işaret eder. Makam ve mevki sahibi olacak ve işinizde ilerleyeceksiniz. Görülen sakalda hiç beyaz yoksa bu asalet anlamına gelir. Çevresindekilerden her zaman saygı duyacak olan rüya sahibi çok sevilir. Rüyada uzun kızıl sakal görmek ise adının bir iftiraya karışacağını gösterir. Beyaz sakal ise hayırlı olayları işaret eder.

Rüyada Kendisinin Sakalını Uzun Görmek

İş hayatında başarılı olunacağını ve her zaman iyi yerlerde bulunacağınızı gösterir. Hayırlı bir rüya olup aile içi mutluluğu da gösterir. Rüya sahibinin iş hayatı düzene girer ve yakın bir zamanda maddi hayatını düzene koyar. Bazı kimselerden öğüt alacak rüya sahibi bu öğütlerle işlerini yoluna koyacaktır. Rüya sahibi bilgili ve görgülü bir kimse olup sevilen biridir. Hayatındaki kötü kimseleri çevresinden uzaklaştıracak ve manevi anlamda da huzur bulacaktır. Rüya sahibi için çok olumlu bir rüyadır ve uzun bir ömre sahip olunacağını da gösterir.

 

Paylaş          

Sormak istediğin bir soru mu var? Hemen sor, cevaplayalım!

S

S harfi ile başlayan rüya tabirleri.

Tamamı
 
Alfabetik Liste